![](http://www.tomegalomasspiti.gr/sites/default/files/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20%282%29.jpg)
Σας ευχαριστούμε θερμά όλους/ες σας για την έμπρακτη και συγκινητική στήριξη και ενδιαφέρον για το Μεγάλο μας Σπίτι. Θα είναι πράγματι μία παράσταση-γιορτή με ένα γεμάτο από χαμόγελα Θέατρο της Ρεματιάς! Η αγορά εισιτηρίου από τα ταμεία δεν θα είναι εφικτή, καθώς δεν υπάρχουν άλλες διαθέσιμες θέσεις. Λυπούμαστε αν κάποιοι/ες είχατε προγραμματίσει να κάνετε την αγορά από το ταμείο σήμερα. Φαίνεται πως η ανταπόκρισή σας σε αυτό το κάλεσμα ξεπέρασε τις αρχικές μας προσδοκίες και σας ευχαριστούμε θερμά για αυτό!!
Κρατάμε το μήνυμα που μας στέλνετε και συνεχίζουμε...
Η ομάδα του Μεγάλου μας Σπιτιού